Producenci
TP-LINK Router WiFi WR820N N300 1WAN 2xLAN
Opis
Router bezprzewodowy TP-Link TL-WR820N
- Prędkość transmisji do 300Mb/s zapewnia możliwość płynnego wykonywania zadań wymagających dużej przepustowości.
- Usługa IPTV pozwala na obsługę IGMP Proxy/Snooping, Bridge VLAN i Tag VLAN w celu optymalizacji transmisji IPTV.
- Zgodność z IPv6.
- Sieć dla gości umożliwia bezpieczny dostęp do zasobów sieciowych bez ingerencji w sieć główną.
- Funkcja kontroli rodzicielskiej pomaga ustalić czas dostępu do Internetu.
- Zaawansowane protokoły zabezpieczeń chronią sieć domową za pomocą zapór sieciowych i szyfrowania połączeń bezprzewodowych.
Dane techniczne
| Model | TL-WR820N |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100 Mbit/s |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 5 dBi |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | 5 V DC / 0,6 A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 154 x 114 x 36 mm |
| Pozostałe parametry | Prędkość transmisji:
|