Producenci
TP-LINK Router XC220-G3v GPON AC1200 Wireless Gigabit HGU VOIP
Opis
Bezprzewodowy router VoIP XPON AC1200
Superszybka dwuzakresowa sieć Wi-Fi: prędkość Wi-Fi do 1,2 Gb/s, 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz, 867 Mb/s w paśmie 5 GHz
Pełny port Gigabit: do 10 razy szybszy niż standardowy Ethernet, zapewnia błyskawiczną wydajność w trybie przewodowym
Obsługuje połączenia VOIP: Po prostu wykonuj lub odbieraj połączenia telefoniczne przez Internet
Łatwe zdalne zarządzanie: Obsługuje interfejs zarządzania i kontroli ONT (OMCI), łatwy w konfiguracji i zdalnym zarządzaniu z OLT
Płynne połączenie: obsługuje VLAN, 802.1q, płynne połączenie sieciowe dla IPTV i innych usług
Superszybkie dwuzakresowe Wi-Fi
XC220-G3v jest wyposażony w standard Wi-Fi 11ac, oferujący całkowitą prędkość przesyłania danych sięgającą 1167 Mb/s, z czego 867 Mb/s na wyraźniejszym kanale 5 GHz i 300 Mb/s na kanale 2,4 GHz.
Szybki serwis XPON
Zgodny ze standardami ITU G.983/G.984/G.988 EPON/GPON, XC220-G3v obsługuje maksymalne prędkości transmisji danych do 2,488 Gb/s w dół i 1,244 Gb/s w górę. Dzięki czterem portom LAN 10/100/1000 Mb/s użytkownicy mogą korzystać z szybkich usług XPON i aplikacji multimedialnych wymagających dużej przepustowości takich jak interaktywne gry, przesyłanie strumieniowe i dźwięk w czasie rzeczywistym znacznie szybciej i łatwiej niż kiedykolwiek wcześniej.
Pełny Gigabitowy przewodowy
Dzięki czterem gigabitowym portom LAN prędkość może być nawet 10 razy większa niż w przypadku standardowych połączeń Ethernet. XC220-G3v może zapewnić niezawodne i niezwykle szybkie połączenia ze wszystkimi ulubionymi urządzeniami przewodowymi, w tym konsolami do gier, telewizorami Smart TV, rejestratorami DVR i nie tylko.
Obsługuje połączenia VoIP
Dzięki portowi FXS użytkownicy mogą wykonywać i odbierać połączenia telefoniczne przez Internet, po prostu podłączając urządzenie do istniejącego aparatu telefonicznego.
Łatwe zdalne zarządzanie
Obsługuje OMCI i TR-069, które ułatwiają zdalną aktywację, konfigurację i zarządzanie.
Dane techniczne
| Model | XC220-G3v |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 4 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Porty we/wy | 1 x SC/APC GPON |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
|
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz 12V/1,5A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |