Producenci
TP-LINK Sieciowy rejestrator wideo VIGI NVR2016H-16MP 16 Channel PoE+
Opis
Sieciowy rejestrator wideo VIGI 16 PoE+
- Wyjście wideo 4K HDMI i zdolność dekodowania 16 MP : Ostra rozdzielczość obrazu do 8 MP i 8 kanałów przy 2 MP zdolność dekodowania pozwala cieszyć się podglądem na żywo i odtwarzaniem większej liczby kanałów w tym samym czasie.
- Budżet PoE 140 W : 16 portów PoE+ zgodnych ze standardem 802.3af/at o łącznej mocy 140 W.
- 16-kanałowe jednoczesne odtwarzanie : Odtwarzaj obraz z maksymalnie 16 kamer jednocześnie, zwiększ prędkość odtwarzania i znajdź zdarzenia w harmonogramie wideo, aby łatwo przeglądać nagrania.
- H.265+: Kompresuje rozmiar wideo bez utraty jakości wideo, zmniejszając obciążenie sieci i oszczędzając miejsce na dysku.
- ONVIF zapewnia kompatybilność : Łatwe dodawanie IPC VIGI i innych marek, aby stworzyć potężną i zróżnicowaną sieć dzięki kompatybilności bez barier.
- Automatyczna inicjalizacja w celu szybkiej konfiguracji : Wystarczy kliknąć Automatyczna inicjalizacja, aby skonfigurować podstawowe parametry IPC i dysku twardego, znacznie skracając czas konfiguracji.
- Nagrywanie ciągłe 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu: przechowuje do 20 TB materiału filmowego (1048 dni przechowywania) z podłączonych kamer, aby zabezpieczyć dane i zapewnić szybki i wygodny dostęp.
- Dwukierunkowe audio: dzięki obsłudze interkomu głosowego odstraszysz potencjalnych złodziei lub intruzów, gdziekolwiek się znajdujesz.
- Zdalne monitorowanie: Dedykowana aplikacja VIGI i klient umożliwiają zdalne monitorowanie, zapewniając łatwość i wygodę.
Dane techniczne
| Liczba kanałów | 16 |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 |
| Maks. liczba dysków | 2 |
| Maks. pojemność dysków | 10 TB |
| Interfejs dysku | SATA |
| Kompresja audio | G.711u |
| Kompresja audio | G.726 |
| Kompresja audio | G.711a |
| Kompresja wideo | H.265 |
| Kompresja wideo | H.264+ |
| Kompresja wideo | H.264 |
| Kompresja wideo | H.265+ |
| Złącza | 2 x 3,5 mm minijack |
| Złącza | RJ-45 |
| Złącza | 2 x USB 1.1 |
| Wymiary | 330 × 285 × 45 mm |
| Waga | 2.1 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|