Producenci
TP-LINK System WIFI Deco X50(3-pack) AX3000
Opis
Dane techniczne
| Model | Deco X50(3-pack ) |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie | 12V - 1.5A |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 110 x 110 x 114 mm |
| Pozostałe parametry |
|