Producenci
TP-LINK System Wi-Fi Deco X20(2-pak) AX1800
Opis
Deco X20 AX1800
- Szybsze połączenia: Wi-Fi 6 przyspiesza do 1800 Mb/s - 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz i 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.
- Podłącz więcej urządzeń: technologia OFDMA i MU-MIMO zwiększa czterokrotnie wydajność, aby umożliwić jednoczesną transmisję do większej liczby urządzeń.
- Zwiększony bezproblemowy zasięg: uzyskaj płynny zasięg w całym domu dzięki wyraźniejszemu i silniejszemu sygnałowi Wi-Fi w całym domu generowanym przez Wi-Fi 6.
- Bardzo niskie opóźnienie: większa redukcja opóźnień pozwala na bardziej responsywne gry i rozmowy wideo.
- Jedna ujednolicona sieć: wiele jednostek tworzy sieć obejmującą cały dom, która automatycznie wybiera najlepsze połączenie, gdy poruszasz się po domu.
- Całkowite bezpieczeństwo: szyfrowanie WPA3 i TP-Link HomeCare TM zapewniają spersonalizowane funkcje, w tym kontrolę rodzicielską, oprogramowanie antywirusowe i jakość usług (QoS), aby zapewnić bezpieczniejsze korzystanie z Internetu.
- Konfiguracja łatwiejsza niż kiedykolwiek: aplikacja Deco przeprowadzi Cię przez proces konfiguracji krok po kroku.
Dane techniczne
| Model | Deco X20 AX1800 |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie |
|
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 110 × 110 × 114 mm |