Producenci
TP-LINK System WiFi Deco X10 (2-pak) AX1500
Opis
Dane techniczne
| Model | Deco X10 (2-pack) |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
Funkcja Guest Network:
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja |
Kontrola rodzicielska HomeShield:
Typy sieci WAN:
Usługa Cloud:
Przekierowywanie NAT:
IPTV:
DHCP:
Tryby pracy:
|
| Zasilanie | Zasilacz zewnętrzny |
| Oprogramowanie | Deco App |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 110 x 110 x 114 mm |
| Pozostałe parametry | Prędkości sieci WiFi:
|