Producenci
TP-LINK System WiFi Deco X50-PoE(1-pak) AX3000
Opis
Deco X50-PoE
Domowy system Wi-Fi 6 Mesh AX3000 z PoE
- Dwupasmowe WiFi AX3000 2402 Mb/s w paśmie 5 GHz i 574 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.
- Wiele możliwości montażu Umieść Deco na stole, zamocuj na suficie lub ścianie korzystając z akcesoriów montażowych.
- Obsługa PoE Technologia Power over Ethernet upraszcza wdrożenie urządzeń w sieci.
- Przewodowa sieć Multi-Gig 2,5 Gb/s 1 port 2,5 Gb/s i 1 port Gigabitowy.§
- Sieć mesh oparta na SI Urządzenie inteligentnie uczy się środowiska sieciowego, aby zapewnić dostęp do połączenia Wi-Fi, które idealnie dopasowuje się do Twojego domu.
- TP-Link HomeShield Kompleksowa ochrona sieci, skuteczna kontrola rodzicielska i ochrona urządzeń IoT w czasie rzeczywistym*.
- Uniwersalna kompatybilność Wsteczna kompatybilność ze wszystkimi generacjami Wi-Fi i działanie z każdym dostawcą internetu (ISP) oraz modemem.
- Konfiguracja łatwiejsza niż kiedykolwiek wcześniej Aplikacja Deco przeprowadzi Cię krok po kroku przez cały proces konfiguracji.
Dane techniczne
| Model | Deco X50-PoE |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000/2500 RJ-45 port |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | IPv4 |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 154× 154 × 68.6 mm |
| Pozostałe parametry | Usługa Cloud
Przekierowanie NAT
IPTV
DHCP
|