Producenci
TP-LINK System WiFi Halo H60X AX1500 3-pak
Opis
- Dwuzakresowe Wi-Fi 6 z szybkością do 1500 Mb/s - 1201 Mb/s w paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz.
- Bezproblemowy roaming w jednej zunifikowanej sieci - jednostki Halo współpracują ze sobą, aby automatycznie przełączać się między systemami Halo podczas poruszania się po domu za pomocą jednej, ujednoliconej nazwy Wi-Fi i hasła.
- Połącz ponad 100 urządzeń - zapewnij szybkie i stabilne połączenia ponad 100 urządzeń.
- Łatwe zarządzanie siecią domową - użyj aplikacji, aby szybko skonfigurować i zarządzać siecią Wi-Fi. Możesz także zarządzać czasem i treściami online swoich dzieci.
- Pełne porty Gigabit - porty Gigabit do błyskawicznych połączeń przewodowych.
Dane techniczne
| Model | Halo H60X |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11a |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK/WPA2-PSK/WPA3 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 88 × 88 × 88 mm |