Producenci
TP-LINK WA855RE Wzmacniacz Sygnalu WiFi N300
Opis
Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej, N300 TL-WA855RE
- Rozszerza zasięg sieci bezprzewodowej zapewniając niezwykłą wydajność łącza
- Dwie regulowane anteny zewnętrzne zapewniają optymalny zasięg sieci oraz stabilność połączeń
- Obsługa trybu AP
- Łatwe zwiększanie zasięgu sieci bezprzewodowej za pomocą przycisku Range Extender
- Skonfiguruj harmonogram zasilania i oszczędzaj prąd
- Aplikacja TP-LINK Tether pozwala na łatwe zarządzanie wzmacniaczem za pomocą smartfona
- Współpracuje z każdym routerem bezprzewodowym oraz bezprzewodowym punktem dostępowym
Dane techniczne
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | 64/128/152 bitowe WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Funkcje specjalne | - Tryby pracy bezprzewodowej: Range Extender, AP |
| Akcesoria w zestawie | - TL-WA855RE |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 52 x 34 x 65mm |