Producenci
TP-LINK WR802N Router WiFi N300 1xWAN/LAN microUSB
Opis
Nano router bezprzewodowy, standard N, 300Mb/s
- Połączenia Wi-Fi o prędkości 300 Mb/s, w pełni wystarczającej do strumieniowej transmisji wideo, gier online i telefonii internetowej.
- Kieszonkowy rozmiar praktyczne rozwiązanie do użytku w domu oraz w podróży.
- Wiele trybów działania Router, AP, Klient, Router, Repeater i Hotspot.
- Port micro-USB daje wybór metody zasilania skuteczny będzie zarówno zasilacz, jak i port USB komputera
- Bezproblemowa instalacja, która trwa tylko kilka minut.
Dane techniczne
| Model | WR802N |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 1 x micro USB |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie | Urządzenie zasilane jest przez port MicroUSB (komputer, zewnętrzny zasilacz) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 2000 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows NT |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Novell NetWare |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Kolor | Błękitny |
| Wymiary | 57 x 57 x 18 mm |
| Pozostałe parametry |
|