Producenci
TP-LINK WR902AC router WiFi AC750 1xWAN/LAN 1USB
Opis
Nano router bezprzewodowy, AC750:
- Miniaturowy - idealny do użytku w domu i w podróży
- Dwupasmowe Wi-Fi AC750 - szybkie, stabilne połączenie na wszystkich twoich urządzeniach
- Wiele trybów działania - Router, AP, Klient i Wzmacniacz
- Zasilany przez port mikro-USB za pomocą ładowarki, powerbanku lub połączenia z komputerem
- Wielofunkcyjny port USB pozwala na udostępnianie plików i podłączenie modemu 3G/4G
Dane techniczne
| Model | WR902AC |
| Typ | xDSL |
| Architektura sieci | FastEthernet |
| Porty we/wy | 1 x WAN (RJ-45) |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 Type A |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | 64/128 bitowe WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | - Kontrola dostępu |
| Zasilanie | 5V/2A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows Vista |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 98 SE |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 7 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows XP |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8.1 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 8 |
| Akcesoria w zestawie | - TL-WR902AC |
| Kolor | Biały |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 74*67*22mm |