Producenci
TP-LINK Wzmacniacz RE705X Wifi AX3000
Opis
Wzmacniacz RE705X Wifi AX3000
- Dwupasmowe WiFi 6: Oddzielne pasma WiFi: 5 GHz (2402 Mb/s) i 2,4 GHz (574 Mb/s) pozwalają uzyskać wyższe prędkości i większą pojemność sieci dzięki najnowszej technologii.
- Nieprzerwany streaming: Sieć TP-Link OneMesh zapewnia bezszwowe pokrycie zasięgiem Wi-Fi całego domu.
- Tryb Punktu dostępowego: Umożliwia utworzenie bezprzewodowego punktu dostępowego, dając gigabitowej sieci przewodowej dostęp do funkcjonalności Wi-Fi.
- Gigabitowy port Ethernet: Zapewnia wyjątkowo szybkie połączenie przewodowe dla telewizorów smart, komputerów i konsol do gier.
- Zarządzanie z aplikacji: Łatwa konfiguracja i zarządzanie siecią za pomocą aplikacji Tether.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11a |
| Liczba anten | 2 |
| Bezpieczeństwo |
|
| Zasilanie | Pobór mocy: 12,6 W |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 158 x 97 x 46 mm |