Producenci
TP-LINK Wzmacniacz sygnału EAP215-Bridge KIT 5GHz AC867 Long-range Indoor/Outdoor
Opis
EAP215-Bridge KIT
Bezprzewodowy, wewnętrzny/zewnętrzny Most Omada, 5 GHz 867 Mb/s
- Wi-Fi w standardzie 802.11ac i prędkości do 867 Mb/s w paśmie 5 GHz*1
- Idealne rozwiązanie do bezprzewodowej trasmisji danych na dystansie do 5 km
- Automatyczne parowanie i diody LED ułatwiające wdrożenie
- 3 Gigabitowe porty Ethernet zapewniają szybkie połączenia dla kamer IP.
- Scentralizowane i zdalne zarządzanie dzięki integracji z Omada SDN
- Obudowa o klasie szczelności IP65 i ochrona odgromowa 6 kV umożliwiają pracę w każdych warunkach pogodowych
- Elastyczne wdrożenie za pomocą obsługi Pasywnego PoE (adapter znajduje się w zestawie)
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 3 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 11 dBi |
| Bezpieczeństwo | Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej
|
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Funkcje transmisji bezprzewodowej
|
| Zasilanie | 12V DC / 24V Pasywne PoE (adapter Pasywnego PoE w zestawie) |
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Waga | 330.9 g |
| Wymiary | 224 × 79 × 60 mm |