Producenci
TP-LINK Wzmacniacz sygnału RE450 AC1750 Dual Band Wifi Range Ext
Opis
Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AC1750
- Dwupasmowe Wi-Fi AC1750 - Jednoczesna transmisja o szybkości 450Mb/s dla pasma 2,4GHz oraz 1300Mb/s dla pasma 5GHz
- Trzy anteny - Trzy anteny zapewniają optymalny zasięg Wi-Fi i stabilne połączenia
- Gigabitowy port Ethernet - Dodatkowe, szybkie połączenie przewodowe dla wymagających zastosowań, takich jak gry online lub wideo wysokiej rozdzielczości
- Inteligentny wskaźnik sygnału - Pomaga znaleźć najlepszą lokalizację dla urządzenia, pozwalającą uzyskać optymalny zasięg sieci
- Tryb AP - Umożliwia utworzenie bezprzewodowego punktu dostępowego, dając sieci przewodowej dostęp do funkcji Wi-Fi
- Aplikacja TP-Link Tether - Łatwe zarządzanie siecią na urządzeniu mobilnym z systemem iOS lub Android
- Wysoka kompatybilność - Współpracuje z każdym routerem bezprzewodowym oraz bezprzewodowym punktem dostępowym
- EasyMesh - Elastyczne tworzenie sieci Mesh poprzez łączenie urządzeń obsługujących funkcję EasyMesh.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 3 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo |
|
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | 100-240V~50/60Hz |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Wymagania środowiskowe |
|
| Certyfikaty |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 163 x 76.4 x 66.5 mm |
| Pozostałe parametry |
|