Producenci
TP-LINK Wzmacniacz sygnału RE605X Repeater Wifi AX1800
Opis
Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej AX1800
- RE605X korzysta z najnowszej technologii łączności bezprzewodowej - Wi-Fi 6 - aby zapewniać większe prędkości i lepszą wydajność oraz zmniejszyć przestoje do minimum.
- Łącząc się z routerem OneMesh urządzenie tworzy sieć mesh, aby pokryć jednolitym zasięgiem Wi-Fi całą powierzchnię domu.
- Gigabitowy port Ethernet Zapewnia wyjątkowo szybkie połączenia przewodowe dla telewizorów smart, komputerów i konsoli do gier.
- Inteligentny wskaźnik sygnału Informując o aktualnej sile sygnału w danej lokalizacji pomaga znaleźć najlepsze miejsce dla wzmacniacza, które zapewni optymalny zasięg sieci Wi-Fi.
- Tryb AP Umożliwia utworzenie bezprzewodowego punktu dostępowego, dając sieci przewodowej dostęp do funkcji Wi-Fi.
- Aplikacja TP-Link Tether Łatwe zarządzanie siecią na urządzeniu mobilnym z systemem iOS lub Android.
- Uniwersalne zastosowanie Współpracuje z każdym routerem bezprzewodowym oraz bezprzewodowym punktem dostępowym.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie 64/128-bitowe WEP, WPA/WPA-PSK2 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary |
|