Producenci
TP-LINK Wzmacniacz sygnału RE815XE Wifi AXE5400
Opis
- Trójzakresowa sieć Wi-Fi AXE5400 zwiększa ogólną prędkość do niewiarygodnych 5400 Mb/s.
- Dedykowane pasmo 6 GHz zapewnia wyraźniejsze pasmo, aby zapobiec zakłóceniom i zatorom Wi-Fi.
- Szerokość pasma kanału 160 MHz zwiększa szerokość pasma, dwukrotnie zwiększając prędkość sieci w porównaniu z tradycyjnym pasmem 80 MHz.
- Bezproblemowy roaming chodź z pokoju do pokoju i pozostawaj w kontakcie dzięki najszybszym możliwym prędkościom.
- Większa pojemność, mniejsze opóźnienia ciesz się bezbłędnym strumieniowaniem na większej liczbie ekranów w całym domu.
- Prosta instalacja wystarczy podłączyć i skonfigurować za pomocą aplikacji Tether.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 6 GHz |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ax |
| Standardy | 802.11n |
| Liczba anten | 4 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 106.6 × 39.7 × 348.2 mm |