Producenci
TP-LINK Wzmacniacz sygnalu WiFi RE505X AX1500
Opis
Uniwersalny wzmacniacz sieci bezprzewodowej TP-Link AX1500 RE505X
- RE505X korzysta z najnowszej technologii łączności bezprzewodowej - Wi-Fi 6 - aby zapewniać większe prędkości i lepszą wydajność oraz zmniejszyć przestoje do minimum.
- Łącząc się z routerem OneMesh urządzenie tworzy sieć mesh, aby pokryć jednolitym zasięgiem Wi-Fi całą powierzchnię domu.
- Gigabitowy port Ethernet: Zapewnia wyjątkowo szybkie połączenia przewodowe dla telewizorów smart, komputerów i konsoli do gier.
- Inteligentny wskaźnik sygnału: Informując o aktualnej sile sygnału w danej lokalizacji pomaga znaleźć najlepsze miejsce dla wzmacniacza, które zapewni optymalny zasięg sieci Wi-Fi.
- Tryb AP: Umożliwia utworzenie bezprzewodowego punktu dostępowego, dając sieci przewodowej dostęp do funkcji Wi-fi.
- Aplikacja TP-Link Tether: Łatwe zarządzanie siecią na urządzeniu mobilnym z systemem iOS lub Android.
- Uniwersalne zastosowanie: Współpracuje z każdym routerem bezprzewodowym oraz bezprzewodowym punktem dostępowym.
Dane techniczne
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 1 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Standardy | 802.11ax |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Bezpieczeństwo | Szyfrowanie 64/128-bitowe WEP, WPA/WPA-PSK2 |
| Wymagania sprzętowe |
|
| Akcesoria w zestawie | Instrukcja szybkiej instalacji |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 74,0 × 46 × 124,8 mm |