Producenci
TP-LINK Zestaw routerów mesh Deco M4 AC1200 (3-pack)
Opis
Zestaw routerów mesh Deco M4 AC1200 (3-pack)
Wyeliminuj martwe strefy w całym domu, dzięki sieci Wi-fi z płynnym roamingiem, adaptywnym routingiem oraz automatyczną naprawą połączeń. Nigdy więcej nie będziesz musiał szukać sygnału bezprzewodowego niezależnie od tego,
czy jesteś w piwnicy, garażu czy na podwórku. Routery Deco współpracują ze sobą, aby tworzyć jednolitą sieć Wi-fi. Podczas przemieszczania się po domu twój telefon lub tablet zawsze połączy się z routerem Deco, który oferuje mu najlepsze połączenie, bez przerywania transferu.
Główne cechy:
- Deco wykorzystuje kilka urządzeń do stworzenia jednolitej sieci Wi-Fi. Pożegnaj słaby sygnał i martwe strefy na zawsze!
- Dzięki zaawansowanej technologii Mesh urządzenia będą się automatycznie przełączać podczas przemieszczania się po domu, aby korzystać z najszybszych dostępnych prędkości.
- Deco M4 zapewnia szybkie i stabilne połączenia o prędkości sięgającej 1167Mb/s.
- Deco potrafi obsłużyć nawet do 100 urządzeń bezprzewodowych w sieci.
- Kontrola rodzicielska pozwala na monitorowanie czasu spędzonego w sieci i treści do których dostęp ma każdy z członków rodziny.
- Korzystając z aplikacji Deco, szybko i bezproblemowo skonfigurujesz swoje urządzenia.
Dane techniczne
| Model | Deco M4 |
| Typ | xDSL |
| Annex | Nie dotyczy |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x 10/100/1000 Mbit/s |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | IPv6 |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | IPv4 |
| Pasmo | 5 GHz |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 90,7 mm x 190 mm |