Producenci
TP-LINK Zestaw routerów mesh Deco P9 AC1200 + AV1000
Opis
Zestaw Deco P9 to połączenie dwupasmowego routera bezprzewodowego i transmitera sieciowego, który umożliwia utworzenie wydajnej sieci mesh. Technologia PLC pozwala na korzystanie z istniejącej sieci elektrycznej, a tym samym na uzyskanie stabilniejszych połączeń pomiędzy urządzeniami Deco. Ściany i inne przeszkody w twoim domu nie wypływają na jakość sygnału, prędkość połączeń jest szybsza, a zasięg większy
- Standardy AC1200 + HomePlug AV1000.
- Sieć Hybrid Mesh: połączenie Wi-Fi i sieci opartej na technologii PLC. Takie rozwiązanie gwarantuje większą przepustowość.
- Zastosowanie technologii PLC eliminuje problem słabego sygnału, spowodowanego obecnością ścian lub dużymi odległościami. Korzystaj z Wi-Fi w całym domu!
- Łatwa konfiguracja: Pobierz aplikację Deco i w kilku krokach skonfiguruj swoją sieć.
- Współpraca z Amazon Alexa.
- Maksymalny zasięg: działanie sieci Wi-Fi obejmuje aż 560 m2.
- Deco P9 umożliwia podłączenie nawet 100 urządzeń.
Dane techniczne
| Model | Deco P9 |
| Typ | xDSL |
| Annex | Nie dotyczy |
| Architektura sieci | GigabitEthernet |
| Porty we/wy | 2 x WAN (RJ-45) |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Liczba anten | 2 |
| Antena | Wewnętrzna |
| Bezpieczeństwo | WPA-PSK/WPA2-PSK |
| Zarządzanie, monitorowanie, konfiguracja | Zarządzanie lokalne, zarządzanie zdalne |
| Funkcje specjalne |
|
| Zasilanie | 100-240 V ~ 50/60 Hz 0,5 A |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 190 x 90.7 x 90.7 mm |