Producenci
Targus Etui Click-In do Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7 cala - Czarne
Opis
Styl i funkcjonalność łączą się, aby zapewnić ochronę i wydajność tabletu Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7 cala. Dzięki ochronie klasy wojskowej chroniącej przed upadkiem z wysokości do 1,2 metra (4 stopy), ta obudowa Click-In zapewnia spokój ducha w eleganckim i stylowym etui. Opatentowana, formowana na zamówienie taca zabezpiecza i zabezpiecza, a elastyczne zamknięcie zapewnia bezpieczeństwo w podróży.
Proste obrócenie przekształci etui w solidną podstawkę do wygodnego pisania. Odwróć ponownie, aby ułatwić oglądanie z praktycznie nieskończonymi kątami widzenia. Ciesz się dodatkową łatwością i wygodą dzięki elastycznemu uchwytowi na rysik i portowi ładowania Samsung S Pen, dzięki czemu rysik S Pen będzie gotowy do pracy. Precyzyjne wycięcia zapewniają łatwy dostęp do elementów sterujących, portów i obiektywów aparatu. Nawet Twój dźwięk zostanie wzmocniony dzięki dedykowanym portom głośników.
Dane techniczne
| Typ | etui - klapka |
| Typ | etui - podstawka |
| Przekątna ekranu | 8,7'' |
| Pasuje do | Samsung Galaxy Tab A7 Lite 8.7" |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | TPU |
| Wymiary | 13.5 x 1.8 x 22 cm |
| Waga | 0.19 kg |