Producenci
Targus Etui Protect Case do Microsoft Surface Pro 9 - Czarne
Opis
Lekkie i trwałe etui Targus Protect pomaga chronić Twój Microsoft Surface Pro 9. Dzięki utwardzanej obudowie, wykonanej z amortyzujących materiałów, spełnia rygorystyczne standardy MIL-STD-810G. Ochroni Twój Surface Pro 9 przed upadkiem z wysokości do czterech stóp.
Dzięki elastycznemu paskowi na rękę, wygodnej podpórce i kompatybilności z paskiem na ramię Targus (THA101GLZ, sprzedawany osobno) etui umożliwia bezproblemowe przenoszenie i stawianie Surface Pro 9 w dowolnym miejscu.
Dane techniczne
| Typ | etui - klapka |
| Typ | etui - podstawka |
| Przekątna ekranu | 13" |
| Pasuje do | Microsoft Surface Pro 9 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Poliwęglan |
| Materiał | TPU |
| Wymiary | 29.5 x 22 x 1.6 cm |
| Waga | 0.39 kg |