Producenci
Targus Plecak DrifterTrek 11.6-15.6 cala Laptop Backpack with USB Power PassThru - czarny
Opis
Wszechstronność, komfort i wygoda królują w tym trwałym, przydatnym w podróży opakowaniu. Zabezpiecz i chroń swój laptop, pozostawiając miejsce na sprzęt, gadżety i inne niezbędne rzeczy. Inteligentne funkcje organizacyjne obejmują dwie przestronne wewnętrzne przegrody i łatwo dostępną kieszeń zewnętrzną na przedmioty do szybkiego chwycenia.
Chroń się przed przerwami w komunikacji dzięki wygodnemu portowi zasilania USB. Schowaj swój zasilacz w wygodnej bocznej kieszeni zapinanej na suwak, podłącz go do zintegrowanego wewnętrznego przewodu i jesteś gotowy do zasilania (akumulator i kabel do ładowania nie są dołączone).
Dane techniczne
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Przekątna ekranu | 12.3'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 11,6'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 12.9" |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Przekątna ekranu | 14.2'' |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Przekątna ekranu | 12'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 14.5'' |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Wymiary | 35 x 46 x 17 cm |
| Waga | 1.2 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Laptopy 11,6-15,6" |
| Pozostałe parametry | Pojemność: 27 litrów |