Producenci
Targus Plecka na laptopa Geolite Plus 12.5-15.6 czarny
Opis
Nowa seria Geolite łączy w sobie ochronę, komfort i przystępną cenę, wszystko w jednym. Wytrzymała mieszanka materiału i stylu oferuje dużą pojemność w kompaktowych, wyrafinowanych wzorach. Platforma Multi-Fit zapewnia uspokajające dopasowanie do laptopów o przekątnej od 12,5 do 15,6 ". Plecak Geolite Plus Multi-Fit został zaprojektowany z myślą o laptopie i Twoim życiu dzięki elastycznej, dedykowanej kieszeni. Wydzielona komora oddziela laptopa od rzeczy osobistych. Dzięki komfortowym regulowanym pasom na ramię, oddychającemu panelowi tylnemu i wygodnym kieszeniom na zamek błyskawiczny plecak jest idealny do podróży służbowych i codziennych dojazdów.
Dane techniczne
| Rodzaj | Plecak |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Przekątna ekranu | 14,1'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 12.9" |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 14.2'' |
| Przekątna ekranu | 14.5'' |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Nylon |
| Materiał | Poliuretan |
| Wymiary | 31 x 46.4 x 13.4 cm |
| Waga | 0.61 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Notebooki o przekątnej ekranu od 12.5 do 15.6'' |
| Video |