Producenci
Targus Torba CityGear 12-14 cala Topload Laptop Case - czarna
Opis
Rozumiemy, że zmienił się sposób Twojej pracy. Dzisiejszy dojeżdżający do pracy potrzebuje wszechstronności i pewności co do ochrony, aby wspierać środowisko pracy, które jest bardziej mobilne niż kiedykolwiek wcześniej.
Gama Targus CityGear 3 odrestaurowała wszystko, co uczyniło jego poprzedników naszą najbardziej pożądaną kolekcją, aby stworzyć jeszcze bardziej kompaktową, lekką linię, która zabezpiecza i chroni to, co ważne.
Dane techniczne
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 12.9" |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 12.5'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 12.3'' |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Przekątna ekranu | 12'' |
| Przekątna ekranu | 12.1'' |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | Poliester |
| Materiał | Poliuretan |
| Wymiary | 36 x 13 x 28 cm |
| Waga | 0.95 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Laptopy 14" i mniejsze |