Producenci
Targus Torba na laptopa 13-14'' GeoLite EcoSmart Slim Brief - Black
Opis
Torba na laptopa 13-14'' GeoLite EcoSmart Slim Brief - czarna
- Kieszeń przednia
- Uchwyty do przenoszenia
- Pasek na ramię
- Wodoodporna
Dane techniczne
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 13'' |
| Przekątna ekranu | 14'' |
| Przekątna ekranu | 13,3'' |
| Przekątna ekranu | 13,1'' |
| Przekątna ekranu | 13,4'' |
| Przekątna ekranu | 13,6'' |
| Przekątna ekranu | 13,5'' |
| Przekątna ekranu | 13.9'' |
| Ilość komór | 2 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Materiał | 300D |
| Wymiary | 375x40x320 mm |
| Waga | 0.4 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Laptop 13-14" |