Producenci
Targus Torba na laptopa 15.6'' Classic Slim Briefcase - czarna
Opis
Torba na laptopa 15.6'' Classic Slim Briefcase - czarna
- Odpinany pasek na ramię
- Wzmacniana rączka
- Pas mocujący do walizki
- Wewnętrzny organizator
- Wyściełane wnętrze dla ochrony laptopa
Dane techniczne
| Rodzaj | Torba |
| Przekątna ekranu | 15,6'' |
| Przekątna ekranu | 15'' |
| Przekątna ekranu | 15,5'' |
| Przekątna ekranu | 15,4'' |
| Przekątna ekranu | 15,3'' |
| Przekątna ekranu | 15,1'' |
| Ilość komór | 1 |
| Pasek na ramię | Tak |
| Uchwyt do ręki | Tak |
| Materiał | PET |
| Wymiary | 420 x 334 x 66 mm |
| Waga | 0.63 kg |
| Kolor | Czarny |
| Pasuje do | Laptop 15,6" |