Producenci
Techly Extender VGA po kablu Cat5e/6 do 300m z audio
Opis
Techly Extender VGA po kablu Cat.5/5e/6 czarny
Charakterystyka
- Umożliwia rozszerzanie sygnałów VGA i audio za pomocą Cat5 / 5e / 6
- Pomaga zidentyfikować najbardziej opłacalne umieszczenie jednego źródła na innym monitorze
- Obsługuje rozdzielczość VGA do 1920 x 1200
- Zapewnia wyraźny sygnał z ustawieniami wzmocnienia i szczytem
- Łatwy w instalacji - nie wymaga oprogramowania
Dane techniczne
| Separator | Odbiornik |
| Separator | Nadajnik |
| Rodzaj | Adapter |
| Rodzaj | Adapter |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | RJ45 Żeńska |
| Złącza #1 | 3,5mm minijack Żeńska |
| Złącza #1 | D-sub 15pin Żeńska |
| Złącza #2 | 3,5mm minijack Męska |
| Złącza #2 | 3,5mm minijack Żeńska |
| Złącza #2 | RJ45 Żeńska |
| Złącza #2 | D-sub 15pin Męska |
| Złącza #2 | D-sub 15pin Żeńska |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 81,5 x 43 x 23 mm |
| Wymiary | 100 x 65 x 25 mm |
| Waga | 108 g |
| Waga | 208 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Unboxing |