Producenci
Techly Klawiatura Bluetooth z podstawką na tablet i telefon
Opis
Klawiatura Bluetooth z podstawką na tablet i telefon
- Nowoczesna bezprzewodowa klawiatura Bluetooth idealna do zastosowań mobilnych
- Wyposażona w uchwyt na telefon i tablet pozwalający na wygodne pisanie lub czytanie treści z ekranu urządzenia
- Wyposażona w 78 wygodnych klawiszy o ergonomicznym rozplanowaniu
- Klawisze nożycowe o płynnym i lekkim skoku zapewniają cichą pracę i niezawodną reakcję na dotyk
- Dwa kanały łączności BT pozwalają na podłączenie klawiatury do dwóch różnych urządzeń, wybór kanału przełącznikiem na klawiaturze
- Umożliwia bezprzewodową pracę ze stabilnym połączeniem na odległość do 10 metrów
- Wbudowany akumulator zapewnia do 40 godzin pracy bez ładowania
- System automatycznego uśpienia po 10 minutach braku aktywności zapewnia oszczędność akumulatora
- Współpracuje z systemami Windows, iOS oraz Android
- Instalacja typu Plug and Play, nie wymaga pobierania sterowników ani specjalistycznej konfiguracji
- Klawiatura w najbardziej standardowym i uniwersalnym układzie klawiszy US QWERTY
Dane techniczne
| Model | ICTBK102U |
| Rodzaj | Mobilna |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Wymiary | 290 x 160 x 16 mm |
| Waga | 0.675 kg |