Producenci
Techly Ładowarka sieciowa USB 5V 1A czarna
Opis
Ładowarka sieciowa USB 5V 1A
- Sieciowa ładowarka z portem USB
- Kompatybilna z większością urządzeń mobilnych, takich jak tablety, smart fony, nawigacje GPS, odtwarzacze MP3 oraz wiele innych
- Umożliwia szybkie ładowanie prądem o natężeniu do 1A
- Wbudowana ochrona przeciw przeciążeniowa oraz przeciwzwarciowa
- Lekka, stylowa oraz wygodna w użyciu
Dane techniczne
| Rodzaj | Sieciowa |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 1 A |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Pasuje do | Uniwersalna |
| Akcesoria w zestawie | Sieciowa ładowarka USB |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 28 g |
| Pozostałe parametry | - Zabezpieczenie przed przeciążeniem |