Producenci
Techly Mobilny stojak do tv 32-65 cali 35kg, uchylny
Opis
Wózek Techly ICA-TR35, P/N: 107104 Mobilny Stojak na Telewizor 32 - 65 35kg Uchylny 10° z Półką na Komponenty AV
- Umożliwia bezpieczny i prosty montaż telewizora lub monitora LCD/LED
- Konstrukcja z najwyższej jakości materiałów gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Możliwość regulacji wysokości wyświetlacza
- Możliwość regulacji kąta nachylenia wyświetlacza
- Półka z regulacją wysokości dedykowana do ustawienia komponentów AV, jak np. odtwarzacz DVD
- Mobilna podstawa na kółkach oraz specjalne uchwyty gwarantują mobilność i łatwe przemieszczanie
- Kółka z hamulcem gwarantują bezpieczne zablokowanie pozycji stojaka
- Zintegrowany system organizacji przewodów umożliwia schludne ukrycie kabli połączeniowych
- Idealny do prowadzenia video konferencji, prezentacji oraz szkoleń jak również zastosowania w warunkach domowych
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 '' |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Obciążenie (maks.) | 35 kg |
| Regulacja w pionie | 10 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 1200 mm |
| Wysięg (maks.) | 1600 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Wysokość: 1622 x szerokość: 875 x głębokość: 630 mm |
| Waga | 20.16 kg |
| Pozostałe parametry |
|