Producenci
Techly Mobilny stojak do tv 37-70 cali 50kg, dwie półki
Opis
Stojak TV Techly ICA-TR16T, P/N: 105643 Mobilny stojak do telewizora TV LED/LCD 37 - 70 50kg z półką na komponenty AV oraz półką na kamerę, regulowany
- Umożliwia bezpieczny montaż dużych wyświetlaczy LED/LCD/PDP lub TV
- Kompatybilny z większością płaskich oraz zakrzywionych wyświetlaczy
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Możliwość regulacji kąta nachylenia wyświetlacza
- Trzystopniowa regulacja wysokości wyświetlacza
- Wyposażony w półkę z regulacją wysokości na komponenty AV
- Dodatkowa, górna półka na kamerę z regulacją wysokości
- Zintegrowany system prowadzenia przewodów
- Solidna podstawa z kółkami zapewnia łatwe przemieszczanie
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Kamery |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja w pionie | 10 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (min.) | 1290 mm |
| Wysięg (maks.) | 1450 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 17.496 kg |
| Pozostałe parametry | Dopuszczalne obciążenie:
|