Producenci
Techly Podstawka chłodząca do laptopa do 17 cali podświetlana
Opis
- Obsługa notebooków do 17" z dwoma wbudowanymi wentylatorami do chłodzenia urządzenia
- Ergonomiczna konstrukcja z 8 różnymi wysokościami gwarantuje idealne ustawienie
- Wyposażony w dwa ciche wentylatory 14 cm podświetlane niebieskimi diodami LED o prędkości 1300 obr./min.
- Wyposażony w podnoszoną klapkę, która może służyć jako antypoślizgowa podpora
- Z 2-portowym koncentratorem USB do podłączania innych urządzeń
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 14 cm |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1300 obr./min |
| Regulacja obrotów | Nie |
| Hub USB | 2 porty |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 35.7 x 26.2 x 3 cm |