Producenci
Techly Podwójny uchwyt sufitowy 2x TV LCD/LED 32-55cali 90kg regulowany
Opis
Podwójny uchwyt sufitowy 2x TV LCD/LED 32-55cali 90kg regulowany
Umożliwia bezpieczny montaż sufitowy dwóch wyświetlaczy LED/LCD/PDP lub TV Montaż wyświetlaczy na uchwycie tyłem do siebie Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa Mocowanie wyświetlaczy w standardzie VESA Możliwość montażu na sufitach pochyłych Możliwość regulacji długości Możliwość regulacji kąta nachylenia Możliwość regulacji obrotu Wbudowany system organizacji przewodów Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 90 kg |
| Regulacja w pionie | 20 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 560 mm |
| Wysięg (maks.) | 910 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 480 x 438 x 1128 mm |
| Waga | 10.584 kg |
| Pozostałe parametry | Regulacja kąta nachylenia: 5° do -20° |