Producenci
Techly Ramię biurkowe LED/LCD 13-27 cali 6kg ze sprężyną gazową, audio/USB
Opis
Ramię biurkowe LED/LCD ze sprężyną gazową i portami audio/USB firmy Techly
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 6 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 500 mm |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 117 x 468 x 570 mm |