Producenci
Techly Ramię do projektora 110 -190cm sufitowe, 15kg, srebrne
Opis
Ramię do projektora 110 -190cm sufitowe, 15kg
- Umożliwia bezpieczny montaż sufitowy większości typów projektorów
- Konstrukcja z wytrzymałego aluminium gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Uniwersalna płyta mocująca umożliwia zastosowanie uchwytu z większością projektorów
- Możliwość regulacji długości
- Możliwość regulacji kąta pochylenia
- Możliwość regulacji obrotu w płaszczyźnie poziomej
- Zintegrowany system organizacji przewodów
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Dane techniczne
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja w pionie | 30 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 190 cm |
| Wysięg (min.) | 110 cm |
| Materiał | Aluminium |
| Materiał | Stal |
| System prowadzenia kabli | Tak |
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt sufitowy do projektora |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | - Średnica sufitowej płyty mocującej: 15 cm |
| Waga | 3.9 kg |