Producenci
Techly Ramię do projektora 22cm 10kg sufitowe białe
Opis
Ramię do projektora 22cm 10kg sufitowe
- Umożliwia bezpieczny montaż sufitowy większości typów projektorów
- Stalowo-aluminiowa konstrukcja gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Uniwersalna płyta mocująca umożliwia zastosowanie uchwytu z większością projektorów
- Możliwość regulacji kąta pochylenia o 180°
- Możliwość regulacji obrotu w płaszczyźnie poziomej
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Dane techniczne
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 10 kg |
| Regulacja w pionie | 180 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (maks.) | 22 cm |
| Materiał | Stal |
| Materiał | Aluminium |
| Pasuje do | Uniwersalny |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt sufitowy do projektora |
| Kolor | Biały |
| Waga | 1.61 kg |