Producenci
Techly Stojak Mobilny LCD/LED 60-105 cali, 100kg, z półką
Opis
- Wspornik podłogowy wózka do telewizorów od 60 cali do 105 cali
- Nadaje się również do zakrzywionego telewizora
- Obsługuje telewizory o wadze do 100 kg
- Maksymalna obsługiwana rozdzielczość VESA: 1000X600
- Wewnętrzne zarządzanie kablami
- Podstawa z 4 kółkami dla łatwiejszego przemieszczania
- Z otworem na kłódkę zabezpieczającą (brak w zestawie)
- Z półką na komponenty AV o wymiarach 280 x 634 mm
- Łatwa instalacja
- Akcesoria instalacyjne w zestawie
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 60 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 105 '' |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 1000 x 600 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 800 x 600 |
| Obciążenie (maks.) | 100 kg |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1685 x 873 x 683 mm |
| Waga | 24.906 kg |