Producenci
Techly Stojak Podłogowy LCD/LED 32-70 cali, 40kg PIVOT
Opis
- Stojak podłogowy do telewizorów od 32" do 70"
- Maks. VESA: 800x400
- Maksymalna obsługiwana waga: 40 kg
- Kolor: czarny i srebrny
- Obrót: 90°
- Solidna podstawa 520 x 900 mm
- Kolumna o całkowitej wysokości 1800 mm
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 800 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 40 kg |
| Regulacja w pionie | 90 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 50 cm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Srebrny |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 1800 x 900 x 520 mm |
| Waga | 34.482 kg |