Producenci
Techly Stojak mobilny LCD/LED 30-65cali,60kg, regulowany
Opis
Stojak mobilny LCD/LED 30-65cali, 60kg, regulowany
- Umożliwia bezpieczny montaż dużych wyświetlaczy LED/LCD/PDP lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Możliwość regulacji wysokości
- Możliwość regulacji kąta nachylenia wyświetlacza
- Wyposażony w szklaną półkę na komponenty AV (półka z regulacją wysokości)
- Podstawa wyposażona w kółka z hamulcem, które umożliwiają łatwe przemieszczanie
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 30 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 60 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie | - Stojak mobilny TV |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | - Wysokość: 1000 / 1500 mm |
| Waga | 17.26 kg |
| Pozostałe parametry |
|