Producenci
Techly Stojak mobilny LCD/LED 37-70cali regulowany 160cm, 50kg
Opis
Stojak mobilny LCD/LED 37-70cali regulowany 160cm, 50kg
- Umożliwia bezpieczny montaż dużych wyświetlaczy LED/LCD/PDP lub TV
- Konstrukcja z bardzo wytrzymałych materiałów gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Możliwość regulacji wysokości
- Możliwość regulacji kąta nachylenia wyświetlacza
- Możliwość obrotu wyświetlacza w płaszczyźnie pionowej (PIVOT)
- Wyposażony w szklaną półkę (szkło hartowane 6mm) z regulacją wysokości na odtwarzacz DVD, Blu-ray, STB
- Dodatkowa, górna półka na kamerę
- Zintegrowany system organizacji przewodów
- Stabilna podstawa z kółkami (kółka wyposażone w hamulec) zapewnia łatwe przemieszczanie
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie | - Stojak mobilny TV |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | - Regulacja wysokości: 1200-1600 mm |
| Waga | 26 kg |
| Pozostałe parametry | - Regulacja kąta nachylenia: +5° do - 12° |