Producenci
Techly Stojak mobilny do TV 32-55cali, 35kg, półka AV
Opis
Stojak podłogowy na kółkach z półką do telewizora LCD/LED/plazma 32-55"
- Nachylenie +/- 10°
- Wysuwane drążki zmniejszają rozmiar opakowania, co ułatwia transport
- Kółka do dużych obciążeń ze wzmocnioną konstrukcją, które utrzymują ciężar sprzętu i zapewniają szybką zwrotność
- Stojak pod telewizor z wewnętrznym systemem prowadzenia kabli
- Uchwyt do telewizora z regulacją wysokości zapewnia idealną wysokość oglądania
- Wysuwane drążki zmniejszają gabaryty, co zapewnia praktyczny transport
- Kółka do dużych obciążeń ze wzmocnioną konstrukcją, które utrzymują ciężar sprzętu i zapewniają zwrotność
- Stojak telewizyjny z wewnętrznym systemem prowadzenia kabli zapewniającym czystą i uporządkowaną instalację;
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 35 kg |
| Regulacja w pionie | 0 ° |
| Regulacja w poziomie | 0 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Wysięg (min.) | 1020 mm |
| Wysięg (maks.) | 1540 mm |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 677 x 540 x 1020 - 1540 mm |
| Waga | 12.39 kg |
| Pozostałe parametry |
|