Producenci
Techly Stojak mobilny do TV 37-70cali, 50kg, 2 półki
Opis
Stojak mobilny do TV 37-70cali, 50kg, 2 półki
Wielofunkcyjna obsługa telewizorów LED/LCD 37-70". Uchwyt do telewizora z możliwością regulacji wysokości i nachylenia (+/- 15°) zapewnia idealną wysokość oglądania. Wyposażony w półkę na komponenty AV o regulowanej wysokości. Stojak pod telewizor z wewnętrznym systemem prowadzenia kabli
Nośność: TV 50kg; półka na DVD 10kg; Kamera wideo 5 kg
- Wysuwane drążki zmniejszają rozmiar opakowania, co ułatwia transport
- Kółka do dużych obciążeń ze wzmocnioną konstrukcją, które utrzymują ciężar sprzętu i zapewniają szybką zwrotność
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja w pionie | 0 ° |
| Regulacja w poziomie | 0 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 1700 mm |
| Wysięg (maks.) | 2000 mm |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary |
|
| Waga | 15.96 kg |