Producenci
Techly Stojak podłogowy LCD/LED 13-27cali regulowany
Opis
Stojak podłogowy LCD/LED 13-27cali regulowany
- Umożliwia bezpieczny montaż wyświetlaczy LED/LCD/PDP lub TV
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Możliwość regulacji wysokości
- Możliwość regulacji obrotu w płaszczyźnie poziomej
- Możliwość obrotu monitora do pozycji pionowej (PIVOT)
- Stabilna podstawa
- Idealny do zastosowań wystawowych, konferencyjnych czy szkoleniowych
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 27 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 50 x 50 |
| Obciążenie (maks.) | 22 kg |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie | - Stojak podłogowy |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | - Wysokość: 832 - 1370 mm |
| Waga | 10.26 kg |
| Pozostałe parametry | PIVOT: 90° |