Producenci
Techly Stojak podłogowy do tv 17-60cali 35kg przenośny
Opis
Techly ICA-TR17T1, PN: 108019 - Stojak Podłogowy TV LED/LCD Tripod 17"-60" 35kg
- Umożliwia bezpieczny montaż wyświetlaczy LED/LCD/PDP lub TV
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA (maksymalnie 400x400)
- Możliwość łatwego złożenia do niewielkich rozmiarów idealny w transporcie
- Możliwość regulacji kąta nachylenia wyświetlacza
- Możliwość regulacji wysokości
- Możliwość regulacji obrotu wyświetlacza
- Prosta regulacja wysokości oraz obrotu wyświetlacza bez użycia narzędzi
- Zintegrowany system organizacji przewodów
- Idealny do zastosowań wystawowych, konferencyjnych czy szkoleniowych
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 60 '' |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 35 kg |
| Regulacja w pionie | 15 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 1400 mm |
| Wysięg (maks.) | 2100 mm |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 436 x 436 x 2100 mm |
| Waga | 7.776 kg |