Producenci
Techly Stojak podłogowy do tv 32-70 cali 40kg slim
Opis
Techly ICA-TR47, PN: 361834 - Stojak Podłogowy Slim TV LED/LCD 32" - 70" 40kg z regulacją wysokości
- Umożliwia montaż wyświetlaczy LED/LCD/ TV 32 70do 40 kg
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA (maksymalnie 400x400)
- Możliwość regulacji kąta nachylenia wyświetlacza w zakresie od: +3° / -10°
- Regulacja wysokości w zakresie : 1057/1115/1173 mm
- Wyjątkowo smukła konstrukcja z możliwością przytwierdzenia do ściany, umożliwia wiele zastosowań
- Zintegrowany system organizacji przewodów
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 200 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 40 kg |
| Regulacja w pionie | 10 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 1057 mm |
| Wysięg (maks.) | 1173 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Wysokość: 1173 x głębokość: 682 x szerokość: 602 mm |
| Waga | 11.82 kg |
| Pozostałe parametry |
|