Producenci
Techly Stojak podłogowy do tv 49-70 cali 40kg drewno
Opis
Techly ICA-TR19, PN: 107241 - Stojak Podłogowy TV LED/LCD/PDP 49" - 70" 40kg
- Umożliwia bezpieczny montaż wyświetlaczy LED/LCD/PDP lub TV
- Niezwykle estetyczny i jednocześnie nowoczesny design
- Idealnie komponuje się z większością mebli oraz wystrojów
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Solidna drewniano-metalowa konstrukcja zapewnia długą żywotność
- Wyposażony w linki umożliwiające przymocowanie do ściany dla zapewnienia bezpieczeństwa
- Zintegrowany system organizacji przewodów
- Idealny do domu jak i do zastosowań wystawowych, konferencyjnych czy szkoleniowych
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 49 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 500 x 400 |
| Standard VESA | 300 x 200 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 300 |
| Standard VESA | 600 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Obciążenie (maks.) | 40 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Drewno |
| Materiał | Metal |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Drewno |
| Wymiary | 800 x 500 x 1380 mm |
| Waga | 11.556 kg |