Producenci
Techly Szafka wisząca ECO 19cali 6U/450mm szklane drzwi zmontowana czarna
Opis
Szafka wisząca ECO 19cali 6U/450mm szklane drzwi zmontowana czarna
- Idealna do instalacji rackowych 19"
- Maksymalne obciążenie statyczne 50kg
- Drzwi ze szkła hartowanego 5mm z możliwością otwarcia pod kątem większym niż 180°
- Para cynkowych racków 1,5mm z regulacją głębokości 90mm lub 205mm od szyby przedniej
- Perforacje wentylacyjne w podłodze oraz suficie umożliwiające instalację po dwa wentylatory 120x120mm
- Przepusty kablowe o wielkości 225x45 mm w podłodze oraz suficie
- Możliwość przełożenia drzwi na lewo- pub prawo-stronne
- Szafka otwarta z tyłu - bez tylnej ścianki
- Pakowana w sztywne pudło kartonowe z dodatkowym zabezpieczeniem narożników
Dane techniczne
| Rodzaj | Szafka wisząca |
| Wysokość | 6U |
| Szerokość | 19 '' |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Akcesoria w zestawie | - Szafka wisząca 19" |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 350 x 500 x 450 mm |
| Waga | 14.58 kg |