Producenci
Techly Uchwyt biurkowy regulowany 13-19cali 8kg czarny
Opis
Uchwyt biurkowy regulowany 13-19cali 8kg czarny
- Umożliwia montaż monitora LED/LCD ponad blatem biurka
- Konstrukcja ze stali gwarantuje maksimum bezpieczeństwa
- Zwiększa ilość powierzchni roboczej na biurku oraz poprawia ergonomię pracy
- Łatwy montaż na klamrę do blatu biurka, bez konieczności wiercenia otworów
- Mocowanie wyświetlacza w standardzie VESA
- Przegubowy wysięgnik z regulacją odległości od słupa
- Możliwość regulacji kąta pochylenia
- Możliwość obrotu w płaszczyźnie poziomej
- Możliwość obrotu wokół osi słupa
- Możliwość regulacji wysokości
- Idealny do zastosowania w domu, w biurze oraz do instalacji komercyjnych
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 19 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Regulacja w pionie | 12 ° |
| Regulacja w poziomie | 180 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 5 mm |
| Wysięg (maks.) | 192 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Akcesoria w zestawie | - Uchwyt biurkowy |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Regulacja wysokości: 238 - 394 mm |
| Waga | 1.887 kg |