Producenci
Techly Uchwyt do monitora 17-32 cali LCD 9 kg biurkowy gazowy obrotowy
Opis
ICA-LCD 441 pasuje do większości monitorów od 17'' do 32'', aby sprostać szerokiemu zakresowi potrzeb użytkowników.
Idealny do mniejszych przestrzeni roboczych, szczególnie biurek z panelami prywatności. Krótsza konstrukcja przedniego ramienia zapewnia lepszą wydajność pracy, zwiększając przestrzeń biurka i wygodę. Zaawansowany mechanizm sprężyny gazowej zapewnia płynne ruchy, w tym pochylenie + 45° / -45°, obrót + 90° / -90° i obrót + 180° / -180°.
Zdejmowana płyta VESA umożliwia szybką instalację monitora, a zintegrowane zarządzanie kablami ukrywa okablowanie i zapewnia schludny wygląd.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Regulacja w pionie | 45 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 440 mm |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Szary |
| Kolor | Biały |
| Waga | 3.84 kg |