Producenci
Techly Uchwyt na dwa monitory 17-32 cali 9kg biurkowy obrotowy gazowy
Opis
Ramię monitora ICA-LCD 462B ze sprężyną gazową jest solidne pod względem wyglądu i wydajności!
Za pomocą dotknięcia palcem wysokiej jakości mechanizm sprężyny gazowej zapewnia łatwe ruchy ramienia monitora, aby uzyskać najlepszą ergonomiczną pozycję.
Wygodna płyta VESA umożliwia szybki montaż lub demontaż wyświetlacza. W zestawie zacisk biurkowy i uchwyty na pętle. Zarządzanie kablami wzdłuż ramienia utrzymuje miejsce pracy w czystości, a kable są uporządkowane.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Regulacja w pionie | 70 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 450 mm |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 938 x 112 x 590 mm |
| Waga | 4.72 kg |
| Pozostałe parametry | Materiał: stal, aluminium, plastik |